نیاز به خدمات تعمیر تردمیل دارید؟ با ما تماس بگیرید 09130909914
×
خانه » تعمیر لوازم ورزشی » تعمیر تردمیل در اصفهان
01 اکتبر 2019

تعمیر تردمیل در اصفهان

همشهریان عزیز اصفهانی،شما برای انجام خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان نیازمند تعمیرکار فنی، متخصص و با تجربه خواهید بود که با نهایت دقت و کیفیت ممکن تردمیل تان را تعمیر کند و ضمن ارائه برگه ضمانت خدمات، دستگاه را به شما تحویل نماید. ازحسن انتخاب و سلیقه شما مفتخریم همچنان با ما همراه باشید.

کلینیک تخصصی تعمیرات لوازم ورزشی ایران تردمیل به عنوان بزرگترین نمایندگی تعمیر تردمیل در اصفهان، ارائه کلیه خدمات تعمیر، تجهیز و بازبینی انواع مدل های تردمیل در مناطق مختلف شهر اصفهان را از افتخارات خود می داند. این شرکت با بهره مندی از نیروی تعمیرکار تردمیل در اصفهان و پرسنل اجرایی جوان، متعهد، با دانش و در در عین حال با تجربه، تمامی خدمات تعمیرات لوازم و تجهیزات ورزشی در اصفهان را با بالاترین کیفیت و مطابق با استانداردهای روز دنیا به همشهریان و علاقنمدان به ورزش و تندرستی عرضه می کند. شایان ذکر است تعمیر برد تردمیل در اصفهان یکی از تخصصی ترین و منحصر به فردترین خدمات مداسپرت می باشد. شرکت ایران تردمیل افزون بر ارائه خدمات تعمیرات تردمیل اصفهان، به صورت انحصاری واردات کلیه لوازم یدکی دستگاه ها و لوازم ورزشی و توزیع آن در سطح استان اصفهان را دستور کار خود قرار داده است و در این مسیر تمام تلاش خود را در جهت بهبود روز افزون خدمات خود به کار می گیرد. شماری از خدمات تخصصی شرکت ایران تردمیل عبارتند از: – تعمیرات تردمیل اصفهان – تعمیر تخصصی برد تردمیل در اصفهان – فروش تسمه تردمیل در اصفهان – تعویض نوار نقاله تردمیل در اصفهان – تعمیر لوازم ورزشی اصفهان

تعمیر تردمیل اصفهان

تعمیر تردمیل اصفهان

شما به احتمال فراوان با جستجوی عبارت های تعمیر تردمیل در اصفهان یا تعمیرکار تردمیل در اصفهان به این صفحه رسیده اید. پس به احتمال فراوان از تردمیل خانگی یا باشگاهی استفاده میکنید و هم اکنون عملکرد دستگاه ورزشی تان به هر دلیل دچار اختلال شده است. از این رو به طور قطع در جستجوی شرکت یا فردی جهت انجام خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان می باشید.

بیایید فرض کنیم که شما عبارت “تعمیر تردمیل در اصفهان” را در گوگل جستجو کرده اید و از صفحه اول نتایج جستجو به این صفحه هدایت شده اید. با توجه به محل سکونت شما در شهر اصفهان، نتیجه می گیریم که اگر شما به دنبال خدمات تعمیر تردمیل یا خرید قطعات یدکی تردمیل هستید، یقینا تمایل دارید که محل استقرار شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر تردمیل نیز در اصفهان باشد تا شما دیگر دغدغه رفت و آمد به شرکت تعمیرکار و یا نقل مکان به شهر دیگر را نداشته باشید و مهم تر از همه در صورت نیاز به مراجعه مجدد و انجام خدمات دیگر، بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید.

نگهداری و سرویس تردمیل

پیش از هر چیز لازم است با نکات اصلی نگهداری از تردمیل و جلوگیری از نیاز به تعمیر آشنا شوید. جلوگیری از عواملی که منجر به خرابی و نیاز به تعمیر تردمیل می شوند بسیار آسان است. متاسفانه در میان افرادی که از تردمیل استفاده می کنند، نیاز به تعمیر تردمیل در شرایطی احساس می شود که صدمات شدیدی به اکثر اجزاء و قطعات تردمیل وارد شده است. اکثر این صدمات تنها با رعایت نکردن چند توصیه پیشگیرانه اتفاق می افتند. رعایت کردن این موارد باعث عدم احتیاج به تعمیر تردمیل در کوتاه مدت می شود.

یکی از مواردی که درصد بسیار زیادی از کاربران از آن اطلاع ندارند استفاده از روغن سیلیکون برای لغزنده کردن سطح زیر نوار نقاله تردمیل است. گاهی دیده می شود که کاربران از روغن های خوراکی !، روغن های صنعتی ! و یا حتی گریس !!! برای این کار استفاده می کنند. اگر از روغنی غیر از روغن سیلیکون برای این کار استفاده کردید (حتی یک بار)، قطعاً نوار نقاله باید تعویض شود. چون پاک کردن این روغن ها به راحتی امکان پذیر نیست و روغن استفاده شده به الیاف سطح زیر نوار نقاله (تسمه) تردمیل نفوذ کرده و از بین بردن اثرات آن مانند تشدید اصطکاک بین نوار نقاله و تخته ی پیست تنها با تعویض و جایگزین کردن یک نوار نقاله جدید ممکن می باشد. استفاده از این روغن ها نه تنها در روان کردن حرکت نوار نقاله تاثیری ندارد، بلکه باعث افزایش چسبندگی و اصطکاک شده و حرارت تولید شده به دلیل این چسبندگی باعث فرسوده شدن نوار می شود.

این افزایش اصطکاک همچنین باعث تحمیل نیروی منفی به موتور تردمیل شده و با عبور جریان الکتریسیته بیش از حد مجاز سیم پیچ داخل موتور شروع به فرسوده شدن می کند. با ادامه ی این روند، آسیب به موتور و سوختن آن اجتناب ناپذیر است و در این صورت باید به فکر تهیه موتور جدید بود. مشکلاتی که برای موتور تردمیل بوجود می آید به صورت پیوسته بر روی برد درایور و قطعات الکترونیکی آن تاثیرات منفی می گذارد و در مدت کوتاهی موجب سوختن آن می گردد. متاسفانه درصد زیادی از کاربران اصلاً از روغن کاری تردمیل و یا نوع روغن مورد استفاده در این قسمت اطلاع ندارند. در بسیاری از موارد دلیل خرابی تردمیل فقط عدم اطلاع از روغن کاری نوار نقاله، عدم آشنایی با نحوه ی روغن کاری و یا اطلاع از نوع روغن مورد نیاز برای این کار است.

همچنین استفاده از تردمیل برای وزن هایی بالاتر از توان آن باعث بروز مشکلات مشابه می شود. بسیاری از کاربران با توجه به نوشته ها و عناوین روی دستگاه اقدام به استفاده از تردمیل می کنند. عدم آگاهی از “ظرفیت اسمی” و “ظرفیت واقعی” گاه به سوختن مدار ها و موتور تردمیل می انجامد. برای مثال شخصی با وزن ۱۲۰ کیلوگرم از تردمیلی که روی بدنه آن عنوان ۱۳۵ کیلوگرم درج شده استفاده می کند اما به این نکته آگاهی ندارد که این “ظرفیت اسمی” تردمیل است و حداکثر وزن قابل تحمل بصورت کاربردی برای آن تردمیل ۶۰ درصد ظرفیت اسمی آن یعنی در حدود ۸۰ کیلوگرم است. رعایت این چند نکته ی ساده می تواند راهکاری موثر در جلوگیری از بروز سوختگی ها و عدم نیاز به تعمیر تردمیل در مدت کوتاه شود. بنابر این به نگهداری و استفاده ی صحیح از تردمیل خود بیشتر دقت کنید و به سرویس تردمیل خود در فواصل منظم اهمیت دهید.

علائم نیاز تردمیل به تعمیرات

تردمیل بیشتر از هر لوازم ورزشی، حرکت، اصطکاک و قطعات فرسوده دارد. فشاری که به دلیل خرابی یکی از قطعات به آن تحمیل می شود، موجب خسارت یا خرابی نابهنگام سایر اجزا می شود. نادیده گرفتن تعمیر تردمیل می تواند به خسارت جدی منجر شود که احتمال دارد هزینه تعمیرات را ناباورانه افزایش دهد. نشانه های عادی که نشان می دهد تردمیل باید تعمیر شود عبارتند از:

• موتور تردمیل به سختی کار می کند.

• تسمه تردمیل لیز می خورد یا گیر می کند.

• کد خطا تردمیل Error – E ۰ – E ۱ – E ۲ – E ۳ – E ۴ – E ۵ – E ۶ – E ۷.

• صدای جیرجیر تردمیل.

• تردمیل وسط ورزش کردن خود به خود خاموش می شود.

• وقتی از تردمیل استفاده می کنید بوی سوختگی حس می کنید یا احساس می کنید تردمیل داغ کرده است.

کدهای خطا یا ارورهای تردمیل

تردمیل وسیله ورزشی بسیار کارآمدی است که در هر باشگاه، ورزشگاه و بسیاری از منازل موجود است. با شناسایی دقیق ارورهای تردمیل یا کد خطای تردمیل می توانید به راحتی این خطاها را برطرف کنید. وقتی ارور بر روی نمایشگر تردمیل ظاهر می شود از روی شماره ظاهر شده با توجه به راهنمای مرتبط با ارور های تردمیل که در ادامه ارائه خواهد شد، می توانید بفهمید که کدام قسمت از تردمیل دچار مشکل شده است. به شما توصیه می شود که از یک تعمیرکار ماهر تردمیل برای تعمیر تردمیل تان بهره بگیرید و خودتان دست به آچار نشوید. سرویس منظم و روغن تردمیل باعث می شود عمر مفید تردمیل شما افزایش یابد و از خطاهای تردمیل پیشگیری کند. همچنین این را به خاطر بسپارید که اگر تردمیل باکیفیت خریداری کنید، این کار ازهزینه های جانبی و تعمیراتی شما می کاهد و دیگر به هزینه اضافی برای تعمیرات تردمیل نیازی نیست. مهم ترین کدهای خطا در تردمیل عبارتند از:

۱- ارور روشن نشدن تردمیل (POWER ERROR)

۲- شروع نشدن حرکت تردمیل (START ERROR)

۳- ۶ نوع کد مختلف ارور بر روی نمایشگر (CODE ERROR)

۴- کد خطای تردمیل مرتبط با صفحه نمایش (MONITOR ERROR)

۵- جرقه (SPARK ERROR)

 سرویس یا تعمیر تردمیل یعنی چه؟

۱٫ تشخیص مشکلات الکترونیکی و تنظیمات کارخانه ای
۲٫ تمیز کردن و روغن کاری تخته  با روغن مخصوص و توصیه شده توسط تولید کننده (واکس، سیلیکون یا اَستون).
۳٫ تمیز کردن و بررسی موتور، سیستم محرک و قطعات الکترونیکی
۴٫ تنظیم و میزان سازی کشش تسمه ی دو.
۵٫ بررسی خرابی یا فرسودگی بلبرینگ غلتک، فریم، سیستم ضربه ای، تسمه، برد
۶٫ اطمینان از سالم بودن قطعات الکترونیکی و مکانیکی و کار درست آنها

تعمیر و نگهداری دستگاه های ورزشی خود را به کی بسپاریم؟

تیم ایران تردمیل با تجربه بالای پانزده ساله  و به عنوان اولین عضو اتحادیه تعمیرکاران تردمیل و لوازم ورزشی

دارای پروانه کسب و عضو رسمی اتحادیه لوازم ورزشی تهران و کرج و دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت معدن تجارت برای کسب و کارهای اینترنتی (نو آوران سلامت تیراژه شماره ثبت ۲۷۷۱۶)

خرابی تجهیزات تناسب اندام و وسایل ورزشیتان را کاهش دهید و با برنامه حفاظت و نگهداری پیشگیرانه قابل فهم ایران تردمیل از تحمیل هزینه های اضافی برای تجهیزاتتان خودداری کنید.

ایران تردمیل با هزینه بسیار کمی، حدود۷۰ هزار تومان برای هر دستگاه،آن را در همان

جایی که هستید، کاملاً بازرسی و سرویس میکند تامطمئن شوید که مشکلی

دستگاه شما را تحدید نمیکندو دستگاه شما در حالت سالم و سلامت برایتان کار میکند.

ما تمامی تعمیرات لازم را برایتان انجام می دهیم تا دستگاهتان مثل روز اول کار کند.

باشگاه شما همراه با برنامه حفاظت و نگهداری ایران تردمیل این خدمات را هم دریافت خواهد کرد:

تشخیص مشکل دستگاهتان به صورت رایگان در طول زمان ارائه خدمات حفاظت و نگهداری ارائه خواهد شد.

هزینه تعمیر تردمیل در اصفهان

در هنگام خرابی تردمیل یکی از مهمترین دغدغه مشتریان هزینه تعمیر آن می باشد. اما باید به این نکته توجه کرد که گاهی اوقات مشکل پیش آمده جزیی است و به راحتی با کمترین هزینه قابل حل است. اما اگر به آن توجه نکنید و جهت تعمیر تردمیل خود اقدام نکنید ممکن است به مرور زمان قطعات بیشماری خراب شود و حتی موتور تردمیل شما آسیب ببیند و نیاز به تعویض داشته باشید که در آن صورت هزینه تعمیر شما بالا می رود. پس درصورت خرابی تردمیل خود نگران هزینه آن نباشید و با پشتیبانی ایران تردمیل تماس بگیرید. ایران تردمیل نمایندگی تخصصی تعمیر تردمیل در اصفهان می باشد و با نیروهای کارآزموده و باتجربه سعی در جلب رضایت شما مشتریان گرامی دارد.

ایران تردمیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *