نیاز به خدمات تعمیر تردمیل دارید؟ با ما تماس بگیرید 09130909914
×

تعمیر الپتیکال اصفهان

تعمیر الپتیکال اصفهان

تعمیر الپتیکال در اصفهان

تعمیر الپتیکال اصفهان در این مجموعه به صورت کاملا تخصصی توسط افراد حرفه ای با سابقه بالا و با استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته انجام میگیرد. همین امر سبب میشود که تعمیر اسکی فضایی شما در کمترین زمان صورت پذیرد. علاوه بر تعمیرات الپتیکال، تعمیرات تجهیزات ورزشی اصفهان به صورت حرفه ای در این مجموعه انجام میشود.

سرویس الپتیکال اصفهان

سرویس الپتیکال راهی برای جلوگیری از خرابی آن است که به شما پیش نهاد میکنیم هر ۶ یا ۱۲ ماه آن را انجام دهید. سرویس الپتیکال شامل تعویض بلبرینگ یا رولبرینگ و تمیز کردن کامل دستگاه از روغن و کثیفی و روغن کاری دوباره ی بخش های آن که نیاز به روغن دارد است. این سرویسش باعث میشود دستگاه شما دچار آسیب های جدی نشود و هزینه زیادی هم ندارد.

هزینه تعمیر الپتیکال

الپتیکال یا اسکی فضایی دستگاه های الکترومکانیکی هستند که از اجزای بسیاری تشکیل شده اند و همین ابر سبب میشود که هزینه تعمیر اسکی فضایی یا الپتیکال متفاوت باشد. اول از هرکار باید دستگاه شما توسط متخصصان ما عیب یابی شود و پس از آن هزینه تعمیر الپتیکال به شما اعلام میشود.

مرکز تخصصی تعمیرات الپتیکال ( اسکی فضایی )

آیکون گارانتی
گارانتی خدمات

کلیه خدمات تعمیر الپتیکال شامل گارانتی خدمات و همچنین گارانتی قطعات تعویض شده توسط این مجموعه که به صورت کتبی در فاکتور مشتریان ذکر میشود میباشد.

تعمیر الپتیکال و تعمیر اسکی فضایی
قیمت تعمیر الپتیکال
قیمت ها بر حسب تعرفه

انجام کلیه خدمات تعمیر الپتیکال اصفهان بر حسب تعرفه. شما برای اطلاع از هزینه تعمیر الپتیکال کافیس با همکاران ما تماس بگیرید و از نرخ کلیه خدمات و قطعات مطلع شوید.

تعمیر الپتیکال در محل

به جز مشکل های خاصی در درستگاه های الپتیکال، اکثرا این دستگاه ها مشکلشان جزئی میباشد و در محل و منزل شما مشتریان گرامی برطرف میگردد. از این رو خیالتان از بابت زمان تعمیرات راحت باشد و تعمیرات دستگاهتان را به ما واگذار کنید.

عیب یابی الپتیکال

از آن جایی که الپتیکال یک وسیله ی الکترومکانیکی بوده؛ دو نوع آسیب برای این دستگاه وجود دارد که برای شناسایی هر دوی این آسیب ها نیاز به دانش فنی و تجربه در زمینه تعمیر الپتیکال نیاز است و به همین سبب به هیچ عنوان توصیه نمیکنیم خودسرانه و بدون دانش فنی لازم اقدام به تعمیر دستگاه کنید.

  1. آسیب مکانیکی : این آسیب ها معمولا در محل شما تعمیر میشود مگر این که نیاز به جوشکاری و تراشکاری داشته باشد.
  2. خرابی الکترونیکی : معمولا در این قبیل آسیب ها نیاز به تعویض قطعات الکترونیکی هست و برد شما توسط تکنسین های ما به کارگاه انتقال داده میشود.
تعمیر الپتیکال

تعمیرات الپتیکال اصفهان

این مرکز با بیش ۱۷ سال سابقه در زمینه تعمیرات تخصصی دستگاه های ورزشی از قبیل : تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال (اسکی فضایی) و دستگاه های بدنسازی در کلیه نواحی شهر اصفهان توانسته خدمات شایانی به مشتریان ارائه دهد و رضایت مشتریان را جلب نماید.

نگهداری الپتیکال ( اسکی فضایی )

نگهداری الپتیکال ( اسکی فضایی ) به نکاتی میگویند که باعث میشود طول عمر دستگاه شما بیشتر شود و نیاز شما به تعمیر الپتیکال اصفهان کمتر.

در زیر چندی از نکات نگهداری الپتیکال را برای شما عرض میکنیم :
  1. مهمترین نکته در نگهداری الپتیکال استفاده آن در وزن مجاز میباشد ( وزنی که بیش از حدتوان دستگاه میباشد از آن استفاده نکند ).
  2. استفاده از الپتیکال با کفش ورزشی ( به علت بزرگی جای پا در الپتیکال توصیه میشود با کفش از آن استفاده کنید ).
  3. احتیاط در لحظه شروع به حرکت ( هنگامی که میخواهید شروع به حرکت کنید یکی از جای پا ها را به پایین ترین حالت آورده و سپس آرام شروع به حرکت کنید ).
  4. سعی کنید بیشتر از پاهای خود برای حرکت استفاده کنید ( دسته های الپتیکال برای تحرک دستگاه طراحی نشده و قابلیت تحمل وزن بالایی ندارد ! ).