نیاز به خدمات تعمیر تردمیل دارید؟ با ما تماس بگیرید 09130909914
×

تعمیر تردمیل راین

تعمیر دستگاه راین

تعمیر تردمیل راین

تعمیرات تخصصی تردمیل راین

تعمیر دستگاه راین

تعمیرات دستگاه های راین

تعمیر دستگاه راین

تعمیر تردمیل راین، شرکت ورزشی راین در سال ۱۳۷۲ و با هدف گسترش فرهنـــگ ورزشِ خانواده تأسیس شد و اکنون با تجربه چندین اله خود حاصل از تلاش مسئولان، مهندسین، تکنسین ها و پرسنل مجرب در تمامی نمایشگاه ها و فروشگاه های خود در سرار کشور عزیزمان ایران به عنوان یکی از بــزرگترین سازندگان و وارد کننده های دستگاههای ورزشی در ایران مشغول به کار است. این شرکت بر این باور است که با حرکت در مسیر پیشرفت و پایبندی به اهداف خود که فروش را آغاز یک وظیفه میداند،فریضه خود را در انجام نمودن این هدف بزرگ و ارتقا بخشیدن به سطح فرهنگ ورزش در خانواده های ایرانی به بهترین شکل و نحو ممکن انجام دهد.

شرکت ورزشی راین تلاش میکند در زمینه تعمیر تردمیل در اصفهان تا با افزایش جایگاه ورزش در خانواده ها، خود را هم راستا با اقبال عمومی جامعه، در زمینه دستیابی به سلامت جسمی و روانی قرار دهد و با تلاش روزافزون خود برای آشنا کردن مردم با مزیت های استفاده از دستگاه های ورزشی به این هدف جامه ی عمل بپوشاند.

شرکت ورزشی راین اسپرت هدف ” تجربه یک خرید لذت بخش” را در راستای کار خود قرار داده است که سعی دارد تمامی مراحل خرید، شامل : پیش خرید ، خرید کردن و خدمات پس از فروش برای خریداران را مد نظر قرار داده و راهکار هایی برای ارائه دادن یک تجربه خرید آسان و خوب، مطمئن و رضایت بخش را مقابل روی مشتریــان محترم  و ارزشمند خود قرار دهد.

تعمیر تردمیل راین

تعمیر تردمیل راین

نمایندگی تعمیر تردمیل ایرانتکو، به شما این تضمین را میدهد که در کم ترین زمان ممکن تردمیل شما را بدون عیب و نقص تعمیر نمونده و به شما تحویل دهد.

تعمیرات تردمیل نیاز به دانش فنی دارد و توصیه می شود بدون داشتن اطلاعات کافی در این زمینه ، خودسرانه عمل نکنید !

تعمیر تردمیل راین در اصفهان، تهران، شیراز، مشهد، یزد توسط ایرانتکو انجام می شود.

تعمیر دوچرخه ثابت راین

تعمیر دوچرخه ثابت راین

دوچرخه‌های ثابت نیز همانند سایر دستگاه‌های ورزشی راین ممکن است با گذر زمان نیاز به سرویس و تعمیرات پیدا کنند.

بر خلاف تردمیل، تعمیر دوچرخه ثابت در بسیاری از مواقع در محل انجام می شود و نیازی به بارگیری دستگاه نیست به طوری که تکنسین در منزل یا باشگاه شما دستگاه شما رو سرویس یا تعمیر میکند.

تعمیر دوچرخه ثابت راین در اصفهان، تهران، مشهد ، شیراز و یزد را به ایرانتکو بسپارید.

تعمیر دستگاه راین

تعمیر نصب دستگاه راین

گروه ورزشی ایرانتکو با داشتن کادر مجرب و چندین سال تجربه در زمینه تجهیز باشگاه ها و تعمیر دستگاه های بدنسازی، آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصص لازم در این زمینه را دارا نیستد پیشنهاد نمی شود. 

از این رو توصیه می کنیم تعمیر دستگاه ها راین در اصفهان، شیراز، مشهد، تهران را به ما بسپارید.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش راین

خدمات پس از فروش راین ،شامل تعمیر دستگاه ها، سرویس و آچر کشی تردمیل راین، دوچرخه راین، الپتیکال راین ، دستگاه های راین ،همگی توسط گروه ورزشی ایرانتکو اجرا می شود.

ما با داشتن چندین سال تجربه در زمینه تعمیرات تخصصی و سرویس دستگاه های راین به شما این مژده را میدهید که دستگاه خود در دستان یکی از بهترین و قدیمی ترین تعمیرکاران این عرصه قرار داده اید.

تعمیر تردمیل راین

تعمیر موتور تردمیل

موتور تردمیل در زیر قاب تردمیل و بخش جلویی آن قرار داده شده است. موتور مهم ترین قطعه ی تردمیل می باشد. محرک اصلی تردمیل موتور آن می باشد و وظیفه آن حرکت دادن تسمه موتور است که باعث به حرکت در آمدن نوار نقاله می شود. تا زمانی که موتور تردمیل راین قابل تعمیر باشد تکنسین های ما به بهترین نحو ممکن آن را تعمیر میکنند. اما گاهی موتور قابل تعمیر نمی باشد و عملا به هیچ وجه این موتور را نمیتوان درست کرد که در این زمان نیاز است این موتور را تعویض کنیم. برای تعویض موتور تردمیل، ما با توجه به نوع تردمیل شما و قدرت موتور، آن را برای شما فراهم میکنیم و در صورت تمایل موتور را تعویض میکنیم.

 

موتور شیب تردمیل

تردمیل ها با قابلیت تنظیم شیب به صورت برقی دارای موتور شیب می باشند.

این موتور که در کنار موتور اصلی قرار می گیرد با حرکت چرخ دهنده حلزونی شیب تردمیل را تنظیم میکند .

اگر تردمیل شما دارای شیب برقی باشد ممکن است با خرابی این موتور با مشکل تعویض نشدن شیب، ارور دادن دستگاه یا سوختن برُد رو به رو شوید. تکنسین های ما چندین سال تجربه در زمینه موتور های شیب تردمیل راین به شما را در تعمیر این قطعه تردمیل یاری می کنند.

کامپیوتر تردمیل

قطعه الکترونیکی که بالای دستگاه قرار دارد و رابط کاربر و تردمیل است به کامپیوتر تردمیل معروف می باشد.

این قطعه بسیار حساس می باشد و تعمیر خودسرانه و بدون داشتن اطلاعات کافی به هیچ وجه توصیه نمی شود. شرکت ما با داشتن مهندیس مجرب در زمینه تعمیرات برد های الکترونیکی به شما این مژده را میدهد که در صورتی که کامپیوتر تردمیل شما کاملا نسوخته باشد آن را در کمترین زمان ممکن تعمیر کنید.

از این رو توصیه می کنیم تعمیر کامپیوتر تردمیل راین را به ایران تکو واگذار کنید.

درایور تردمیل

منبع تغذیه انرژی بخش های مختلف تردمیل، درایور تردمیل می باشد. در اکثر مواقعی که تردمیل روشن نمی شود یا شروع به کار نمی کند درایور آن با مشکل مواجه شده است.

تقریبا درایور تردمیل راین یکی از بخش هایی از که بیشتر از همه در معرض خرابی قرار میگیرد.

تکنسین های ما کاملا مسلط بر انواع ایرادات درایور های دستگاه های مختلف و عیب یابی آن ها می باشند.

نوار نقاله یا تسمه تردمیل

هنگامی که تردمیل را روشن می کنید موتور تردمیل به چرخش درمی آید و تسمه موتور (نوار نقاله ) را می چرخاند. نوار نقاله که روی غلتک ها متصل شده است باعث حرکت غلتک ها می شود.

از آن جایی که این نوار قطعه الکترونیکی یا مکانیکی نیست قابل تعمیر نمی باشد و باید آن را در بیشتر مواقع تعویض نمود. نوار نقاله جنس های مختلفی دارند و باید متناسب با سایز دستگاه شما سفارش داده شوند.

تعویض نوار نقاله یا تسمه تردمیل راین را به تکنسین های بسپارید تا در کمترین زمان ممکن نوار شما را آماده کنند.

شاسی و تخته تردمیل

شاسی تردمیل در واقع اسکلت بندی تردمیل می باشد و تمام قطعات تردمیل روی این شاسی سوار می شوند. تخته تردمیل نیز همان تخته ای است که تسمه دور آن قرار می گیرد. تعمیرکاران ما در آبان اسپرت همواره آماده تعمیر و تعویض شاسی و تخته تردمیل شما می باشند.

خدمات پس از فروش راین

خدمات پس از فروش شرکت ورزشی راین

ارائه انواع تعمیرات و کلیه خدمات پس از فروش شرکت ورزشی راین

سرویس و آچار کشی کلیه دستگاه های راین (تردمیل، دوچرخه ثابت، الپتیکال، دستگاه های ورزشی)

تعمیرات تردمیل راین در اصفهان، شیراز، مشهد، یزد به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای.

تعویض نوار نقاله (تسمه تردمیل)، تعمیر برد تردمیل(درایور)، تعمیر کامپیوتر تردمیل، تعمیر شاسی تردمیل، روغن تردمیل و …