نیاز به خدمات تعمیر تردمیل دارید؟ با ما تماس بگیرید 09130909914
×
خانه » دسته‌بندی نشده » تعمیر و سرویس دستگاه های بدنسازی
06 دسامبر 2019

تعمیر و سرویس دستگاه های بدنسازی

تعمیر دستگاه بدنسازی اصفهان چگونه صورت میگیرد ؟

گروه ایران تردمیل به عنوان گروه تخصصی و مجاز تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر صندلی ماساژ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

گروه ایران تردمیل با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر اصفهان توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر صندلی ماساژ با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در زمینه دستگاه های بدنسازی باشد.

گروه ایران تردمیل ارائه دهنده خدمات به تمام برندهای داخلی و خارجی دستگاه های بدنسازی می باشد.

تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص ایران تردمیل در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. استفاده کنندگان از دستگاه های بدنسازی در منازل، باشگاه ها و سازمانها می توانند به سادگی از خدمات گروه ایران تردمیل در تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی استفاده کنند.

تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیراتدستگاه های بدنسازی خود پیدا نکنیم. در ادامه به ارائه مطالبی در مورد تعمیر و نصب دستگاه های بدنسازی اشاره می کنیم.

تعمیر و نگهداری از دستگاه های بدنسازی یکی از جنبه های مهمی است که برعملکرد باشگاه تاثیرگذار است. هر قطعه تجهیزات ورزشی به لحاظ تجاری اغلب گران است و به عنوان مثال، معمولا یک دارایی تجاری بلند مدت است که شما و اعضای باشگاه شما باید به آن متکی باشند.

نگهداری از تجهیزات و دستگاه های بدنسازی

اهمیت پاکیزگی تجهیزات ورزشی اغلب نادیده گرفته می شود، اما معرفی و پیوستن به یک برنامه تمیز کردن منظم، احتمالا یکی از اولین و مهم ترین مراحل در طول عمر تجهیزات شما است. تمیز کردن منظم تجهیزات و محیط عملیاتی آن نه تنها درک کاربران از امکانات تان را بهبود می بخشد، بلکه نیاز به خدمات و تعمیرات را نیز کاهش می دهد.

 همیشه باید از دستورالعمل های سازنده استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که شما از محلول های تمیز کننده ای استفاده می کنید که به تدریج سطوح پلاستیک و فلز را تضعیف نمی کند. همچنین لازم است اطمینان حاصل شود که هنگام تمیز کردن، به منفعت تجهیزات و مهمتر از همه، ایمنی شما است که هر مایعی را به دستگاههای بدنسازی  نزنید. در این قسمت برخی از مواردی که باید روزانه و هفتگی در نگهداری از دستگاه های بدنسازی رعایت کنید ارائه می شود.  

روزانه

توصیه می شود دستگاه های بدنسازی را با مواد پاک کننده یا محلولی خفیف مانند ۱۰٪ صابون یا مایع ظرفشویی خانواده و ۹۰٪ آب گرم روزانه تمیز کنید.

بعد از تمیزکاری با محلول با یک پارچه خشک دستگاه را خشک کنید

هفتگی

همه پیچ و مهره ها را برای شل شدگی مورد بازبینی قرار داده ، به صورت صحیح سفت کنید.

تمام کابل ها و تسمه ها را از نظر پوشش یا آسیب دیدن بازبینی کنید.

همه دستگیره ها را از نظر پوشش یا آسیب رساندن، مخصوصا در ارتباط با نقاط اتصال بازبینی کنید

همه برچسب ها از نظر قابل خوانده شدن؛ پلاک ها و برچسب های هشدار دهنده و احتیاط بازرسی کنید

بازنگری تمام وزنه های درون دستگاه ها برای هماهنگی و عملکرد مناسب

سرویس دستگاه های بدنسازی

در حالی که تمیز کردن منظم و نگهداری پیشگیرانه همیشه توصیه می شود، بسیار شبیه یک ماشین، تعمیرات حرفه ای برای تجهیزات تجاری به صورت دوره ای مورد نیاز است. تجهیزات ورزشگاه شما از طریق استفاده مداوم  اغلب فرسوده می شود و بنابراین چک های حرفه ای به طور معمول طول عمر محصول را افزایش می دهد. بسیاری از باشگاه های تناسب اندام به یکباره دستگاه های خود را با استفاده از مهندسین تولید کننده یا شرکت های ثالث سرویس می کنند. برخی باشگاه ها  هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین های خاص را در زمان های خاص انجام می دهند.

تعمیر دستگاه های بدنسازی

در حالی که اکثر تولید کنندگان تجهیزات تناسب اندام امروزه تجهیزاتی تولید می کنند که به طور کلی از استاندارد خوبی برخوردار است، تعمیرات دستگاه گاه به گاه در طول عمر محصولات اجتناب ناپذیر است. به جای اینکه امیدوار باشیم تجهیزات هرگز نیازی به تعمیرات نداشته باشد، برنامه ریزی صحیح آن است تا فرض کنیم که برخی از ماشین ها در برخی مواقع نیاز به اصلاحات دارند و به همین ترتیب برای این امر آماده می شوند. باشگاه ها اغلب زمانی متوجه مشکل حاد می شوند که یک یا چند دستگاه محبوب آنها خراب  می شوند و در نتیجه به دنبال ایجاد ارتباط  با ارائه دهنده خدمات ورزشی تجهیزات ورزشی هستند تا با سرعت و با هزینه موثر مشکل را رفع کنند.

پارگی کابل ها و تسمه ها، خرده شدگی و از بین رفتن بلبرینگ، خرابی جک ها، هرز شدن پیچ ها از موارد عمده ای هستند که در خرابی های دستگاه بدنسازی اتفاق می افتد. در دستگاه های دارای مانیتور هم بردهای الکترونیکی وجود دارد که می تواند با مشکل روبرو شود. همچنین تعویض انواع اتصالات و دستگیره ها، شکستگی دستگاه ها از دیگر موارد خرابی هستند. 

تعمیر دستگاه بدنسازی در اصفهان

شرکت ایران تردمیل ارائه دهنده کلیه خدمات و تعمیر دستگاه بدنسازی باشگاهی و خانگی از قبیل تردمیل باشگاهی و خانگی، دوچرخه ثابت باشگاهی و خانگی،اسکی فضایی باشگاهی و خانگی، پله برقی باشگاهی و خانگی، دستگاه ویبراتور یا لرزاننده، ماساژور ، مبل ماساژ و انواع دستگاههای باشگاهی و قدرتی می باشد .

بخشی از خدمات ارائه شده توسط شرکت به شرح ذیل میباشد:

_تعمیر دستگاه بدنسازی اصفهان

– سرویس کلیه دستگاههای بدنسازی باشگاهی و خانگی.

– تعمیر انواع بردهای تغذیه و مانیتور تردمیل های خانگی و اینورتر تردمیلهای باشگاهی.

– تعمیربرد مانیتورهای دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، پله برقی ( کلایمبر)، ویبراتور، مبل ماساژ.

– تعویض و تعمیرانواع موتورهای ‌ DC و AC تردمیل و ویبراتور و ….

– تعمیر و تعویض فلایویل و ژنراتور دوچرخه ثابت، اسکی فضایی، کلایمبر و ….

– تعویض کلیه قطعات مصرفی دستگاهای بدنسازی خانگی و باشگاهی از قبیل انواع تسمه دونده، تخته، رولر، شفت و صلیبی، پدال، رکاب، انواع بلبرینگ ها، قاب های تزیینی و …… .

– تعویض کلیه قطعات مکانیکی دستگاههای قدرتی باشگاهی از قبیل انواع کابل قدرتی , قرقره  , جک گازی , قابها و… .

برندهایی که مشمول پشتیبانی می شوند: دی کی سیتی (DK CITY)، پاناتا ( PANATTA)، اینتنزا ( INTENZA)، یولایف (YO-LIFE)، هلث استریم (health stream)، سوپرمی ( SUPREME )، مکث تریم ( MAXTREAM) .

گروه صنایع ورزشی ایران تردمیل افتخار دارد که از سال ۱۳۸۰ همزمان با ارائه و فروش محصولات متنوع ورزشی از جمله دستگاه های باشگاهی و خانگی ، با کادر مجرب و کارآزموده خود ارائه دهنده خدمات پس از فروش به ورزشکاران و ورزش دوستان عزیز نیز می باشد.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی و تولید دستگاههای جدید ورزشی ، شرکت ایران تردمیل سالانه مهندسان خود را برای بازدید از کمپانی های سازنده دی کی سیتی (DK CITY)، پاناتا (PANATTA) و اینتنزا (INTENZA) و گذراندن دوره های تخصصی سرویس و تعمیرات و همچنین آشنایی با محصولات جدید اعزام نموده تا آموزش های لازم را جهت بالا بردن کیفیت خدمات پس از فروش یاد بگیرند.

با توجه به وسعت فروش دستگاههای بدنسازی در سراسر کشور ، دوره های آموزشی متعددی برای نمایندگان شهرستان ها در نظر گرفته شده که در زمان های معین برای دیدن آموزش تئوری و عملی به دفتر خدمات پس از فروش ایران تردمیل مراجعه می کنند تا تمامی مشتریان از سرویس و خدمات با کیفیت و سریع بهرمند شوند.

در ضمن کلیه قطعات اصلی دستگاه های وارداتی شرکت ایران تردمیل( از قبیل بردهای تغذیه، موتورها، مانیتورها، قاب های جانبی، رولرها، قرقره، کابل های قدرتی و …) موجود میباشد که در صورت نیاز مشتریان گرامی برایشان با قطعات اورجینال تعویض میگردد.

 

ایران تردمیل

2 پاسخ به “تعمیر و سرویس دستگاه های بدنسازی”

  1. بهنام گفت:

    مقاله خیلی خوبیه. مخصوصا راجع به تمیزکاری دستگاه ها
    ای کاش یک مقاله در مورد تمیزکاری باشگاه ها در دوران کرونا هم گذاشته بشه

  2. علی گفت:

    با سلام لطفا هزینه ی تعمیرات رو هم در سایتتون درج کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *