نیاز به خدمات تعمیر تردمیل دارید؟ با ما تماس بگیرید 09130909914
×

تعمیر تردمیل اصفهان

تعمیر تردمیل چگونه انجام می پذیرد ؟

تعمیر تردمیل اصفهان از کجا شروع میشود ؟! استفاده از دستگاه های ورزشی و بخصوص تردمیل با توجه به شرایط فعلی و سبک مدرن زندگی افزایش چشمگیر و روز افزونی داشته است. زیرا ورزش و پیروی از سبک زندگی پرتحرک در کنار تغذیه سالم به عنوان یکی از عوامل سلامت انسان انکار ناپذیر است. از دیگر عوامل استفاده از تردمیل، شرایط سخت و غیر طبیعی شهر نشینی مانند ترافیک خیابان ها و آلودگی هوا بخصوص در شهر های بزرگ مانند تهران، اصفهان و مشهد است. و همچنین به دلیل ارزش گرانبهای زمان ، امکان استفاده از مجموعه های ورزشی برای همه مقدور نیست و به همین دلایل استفاده از دستگاه های ورزشی داخل خانه مانند تردمیل برای تأمین تحرک و ورزش روزانه افراد روز به روز رو به افزایش است و با وجود تعداد زیاد این دستگاه ها ،نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی تردمیل و دیگر دستگاه های ورزشی خانگی توسط افراد آموزش دیده برای این کار شدیداً ضروری است. تردمیل دستگاهی الکترومکانیکی (الکترونیکی – مکانیکی) است و به همین دلیل باید در سرویس این دستگاه دقت نمود تا قسمت های الکترونیکی و مکانیکی آن کمتر دچار آسیب شوند. تداوم روغنکاری و روان سازی حرکت نوارنقاله تردمیل نباید فراموش شود زیرا عدم روان سازی نوارنقاله تردمیل سبب آسیب دیدن الیاف آن و در نتیجه ایجاد اصطکاک بسیار بالا و تحمیل نیروی منفی به موتور دستگاه می شود که در این شرایط موتور تردمیل پس از مدتی آسیب شدیدی می بیند. علی رغم توصیه های فراوان برای سرویس تردمیل توسط کاربران در منزل یا باشگاه، مانند روغنکاری مداوم نوار نقاله توسط روغن مخصوص تردمیل (روغن سیلیکون) و یا استفاده نکردن از تردمیل توسط کاربران با وزنی بیشتر ازتوان دستگاه و موارد دیگر، بیشتر کاربران به نگهداری دستگاه توجه چندانی نمی کنند. در نهایت این کاربران با مشکلاتی مانند فرسوده شدن نوار نقاله در کوتاه مدت، سوختن قسمت های الکترونیکی مانند مانیتور، برد درایور و یا موتور الکتریکی آن می شوند . شرکت ایران تردمیل با سالها تجربه در زمینه تعمیرات تردمیل و دارا بودن کادر مجربی از مهندیس و تکنسین ها آماده ارائه انواع خدمات بازبینی، سرویس، و تعمیرات در محل شماست .

تعمیرات تردمیل اصفهان

اگر نیاز به مشاوره در خصوص تعمیر تردمیل دارید با ما ( ۰۹۱۳۰۹۰۹۹۱۴ ) تماس بگیرید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

سرویس و نگهداری تردمیل

تمیز کردن تردمیل

تمیز کردن داخل موتور تردمیل شامل بخش های (موتور تردمیل، برد پایین تردمیل، غلطک جلوی تردمیل، تسمه موتور تردمیل) باعث میشود علاوه بر آراستگی ظاهری تردمیل شما، طول عمر دستگاه نیز افزایش یابد و قطعات مذکور به درستی کار کنند.

روغن کاری تردمیل

یکی از مهمترین کار هایی که باید آن را پس از خرید تردمیل انجام دهید، روغن کاری تردمیل میباشد. در انجام این امر توجه داشته باشید که حتما از روغن مخصوص تردمیل (روغن سیلیکون) استفاده کنید؛وگرنه به دستگاه شما آسیب های جبران ناپذیری وارد خواهد شد.

تمیز کردن تسمه تردمیل

تسمه تردمیل یا نوارنقاله تردمیل یکی از مهمترین بخش هایی است که در معرض آسیب دیدن قرار میگیرد. استفاده تردمیل با کفش مناسب باعث میشود از کثیف شدن تسمه جلوگیری شود. از این رو بهتر از هر ماه تسمه تردمیل را با مواد پاک کننده مناسب تمییز کنید.

جلوگیری از عواملی که منجر به خرابی و نیاز به تعمیر تردمیل می شوند بسیار آسان است. متاسفانه در میان افرادی که از تردمیل استفاده می کنند ، نیاز به تعمیر تردمیل در شرایطی احساس می شود که صدمات شدیدی به اکثر اجزاء و قطعات تردمیل وارد شده است . اکثر این صدمات تنها با رعایت نکردن چند توصیه پیشگیرانه اتفاق می افتند . رعایت کردن این موارد باعث عدم احتیاج به تعمیر تردمیل در کوتاه مدت می شود . یکی از مواردی که درصد بسیار زیادی از کاربران از آن اطلاع ندارند استفاده از روغن سیلیکون برای لغزنده کردن سطح زیر نوار نقاله تردمیل است . گاهی دیده می شود که کاربران از روغن های خوراکی ! ، روغن های صنعتی ! و یا حتی گریس !!! برای این کار استفاده می کنند . اگر از روغنی غیر از روغن سیلیکون برای این کار استفاده کردید (حتی یک بار) ، قطعاً نوار نقاله باید تعویض شود . چون پاک کردن این روغن ها به راحتی امکان پذیر نیست و روغن استفاده شده به الیاف سطح زیر نوار نقاله (تسمه) تردمیل نفوذ کرده و از بین بردن اثرات آن مانند تشدید اصطکاک بین نوار نقاله و تخته ی پیست تنها با تعویض و جایگزین کردن یک نوار نقاله جدید ممکن می باشد . استفاده از این روغن ها نه تنها در روان کردن حرکت نوار نقاله تاثیری ندارد ، بلکه باعث افزایش چسبندگی و اصطکاک شده و حرارت تولید شده به دلیل این چسبندگی باعث فرسوده شدن نوار می شود . این افزایش اصطکاک همچنین باعث تحمیل نیروی منفی به موتور تردمیل شده و با عبور جریان الکتریسیته بیش از حد مجاز سیم پیچ داخل موتور شروع به فرسوده شدن می کند . با ادامه ی این روند ، آسیب به موتور و سوختن آن اجتناب ناپذیر است و در این صورت باید به فکر تهیه موتور جدید بود . مشکلاتی که برای موتور تردمیل بوجود می آید به صورت پیوسته بر روی برد درایور و قطعات الکترونیکی آن تاثیرات منفی می گذارد و در مدت کوتاهی موجب سوختن آن می گردد . متاسفانه درصد زیادی از کاربران اصلاً از روغن کاری تردمیل و یا نوع روغن مورد استفاده در این قسمت اطلاع ندارند . در بسیاری از موارد دلیل خرابی تردمیل فقط عدم اطلاع از روغن کاری نوار نقاله ، عدم آشنایی با نحوه ی روغن کاری و یا اطلاع از نوع روغن مورد نیاز برای این کار است . همچنین استفاده از تردمیل برای وزن هایی بالاتر از توان آن باعث بروز مشکلات مشابه می شود . بسیاری از کاربران با توجه به نوشته ها و عناوین روی دستگاه اقدام به استفاده از تردمیل می کنند . عدم آگاهی از ” ظرفیت اسمی ” و ” ظرفیت واقعی” گاه به سوختن مدار ها و موتور تردمیل می انجامد . برای مثال شخصی با وزن ۱۲۰ کیلوگرم از تردمیلی که روی بدنه آن عنوان ۱۳۵ کیلوگرم درج شده استفاده می کند اما به این نکته آگاهی ندارد که این ” ظرفیت اسمی ” تردمیل است و حداکثر وزن قابل تحمل بصورت کاربردی برای آن تردمیل ۶۰ درصد ظرفیت اسمی آن یعنی در حدود ۸۰ کیلوگرم است . رعایت این چند نکته ی ساده می تواند راهکاری موثر در جلوگیری از بروز سوختگی ها و عدم نیاز به تعمیر تردمیل در مدت کوتاه شود . بنابر این به نگهداری و استفاده ی صحیح از تردمیل خود بیشتر دقت کنید و به سرویس تردمیل خود در فواصل منظم اهمیت دهید .

تعمیرات دستگاه ورزشی

تعمیرات تردمیل اصفهان

همشهریان عزیز اصفهانی،شما برای انجام خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان نیازمند تعمیرکار فنی، متخصص و با تجربه خواهید بود که با نهایت دقت و کیفیت ممکن تردمیل تان را تعمیر کند و ضمن ارائه برگه ضمانت خدمات، دستگاه را به شما تحویل نماید. ازحسن انتخاب و سلیقه شما مفتخریم همچنان با ما همراه باشید.تردمیل بیشتر از هر لوازم ورزشی، حرکت، اصطکاک و قطعات فرسوده دارد. فشاری که به دلیل خرابی یکی از قطعات به آن تحمیل می شود، موجب خسارت یا خرابی نابهنگام سایر اجزا می شود. نادیده گرفتن تعمیر تردمیل می تواند به خسارت جدی منجر شود که احتمال دارد هزینه تعمیرات را ناباورانه افزایش دهد.

انسان امروزی تمایل زیادی دارد تا از تناسب اندام برخوردار بوده و در رسیدن به این هدف از هر وسیله ای استفاده میکند. یکی از تجهیزاتی که برای تناسب اندام مناسب میباشد و هر روزه کارایی بیشتری در منازل و یا باشگاه ها پیدا میکند تردمیل است. تردمیل در برند های زیادی و در مدل های باشگاهی و خانگی تولید و رونه بازار شده است. معمولا برای نگهداری تردمیل بهترین روش که شرکت های سازنده تردمیل نیز بر روی آن تاکید دارند، روغن کاری و تمیز کردن قطعات تردمیل است. البته تمیز کردن و روغن کاری موجب افزایش طول عمر محصول میشود و تاثیری در خراب نشدن دستگاه ندارد.در صورتی که شما نیز از دستگاه تردمیل در منزل و یا باشگاه برخوردار هستید و با خرابی تردمیل مواجه شدید بهترین کار تماس با تیم تعمیر تردمیل در شرق تهران میباشد.

یکی از قسمت هایی که در واقع مغز تردمیل میباشد قسمت کنسول دستگاه میباشد. این قسمت دارای دکمه های فراوانی بر روی خود میباشد که هر یک از این دکمه ها یک دستور را به بخش های مختلف تردمیل منتقل میکنند. یک آی سی در درون این قسمت تعبیه شده که بسیار حساس است و در صورت خرابی باید توسط تعمیرکاران مجرب همچون تیم تعمیر تردمیل در شرق تهران تعمیر شود، تیم تعمیر تردمیل در شرق تهران با تعمیرکارانی متخصص و کارآزموده آماده سرویس و تعمیر تردمیل در تمامی نقاط تهران از جمله شرق تهران میباشد. خدماتی که تیم تعمیر تردمیل در شرق تهران انجام میدهد عبارتند از تعمیر تردمیل در محل، تعمیر تردمیل خانگی و باشگاهی، تعمیر تردمیل در محل،‌ تعمیر برد تردمیل، تعمیر موتور تردمیل.

شما به احتمال فراوان با جستجوی عبارت های تعمیر تردمیل در اصفهان یا تعمیرکار تردمیل در اصفهان به این صفحه رسیده اید. پس به احتمال فراوان از تردمیل خانگی یا باشگاهی استفاده میکنید و هم اکنون عملکرد دستگاه ورزشی تان به هر دلیل دچار اختلال شده است. از این رو به طور قطع در جستجوی شرکت یا فردی جهت انجام خدمات تعمیر تردمیل در اصفهان می باشید.

بیایید فرض کنیم که شما عبارت “تعمیر تردمیل در اصفهان” را در گوگل جستجو کرده اید و از صفحه اول نتایج جستجو به این صفحه هدایت شده اید. با توجه به محل سکونت شما در شهر اصفهان، نتیجه می گیریم که اگر شما به دنبال خدمات تعمیر تردمیل یا خرید قطعات یدکی تردمیل هستید، یقینا تمایل دارید که محل استقرار شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر تردمیل نیز در اصفهان باشد تا شما دیگر دغدغه رفت و آمد به شرکت تعمیرکار و یا نقل مکان به شهر دیگر را نداشته باشید و مهم تر از همه در صورت نیاز به مراجعه مجدد و انجام خدمات دیگر، بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید.